Kontakt tel. 661-239-317

Kontakt tel. 603-484-899

Kontakt tel. 500-302-061

Godziny otwarcia:

   Pn-Pt:    9 - 21

   Sobota: 9 - 18

Adres:

   ul. dr Zamenhofa 8

   Kraków

gallery/logo_kolor

GABINET kosmetyczny

gallery/20181112_113656
gallery/20180831_180850
gallery/masaże

GABINET fryzjerski

GABINET masażu

USŁUGA

CENA NORMALNA

CENA VIP

AROMATERAPIA - MASAŻ 60 MINUTOWY

BAŃKA CHIŃSKA - MASAŻ 30 MINUTOWY

BAŃKA CHIŃSKA - MASAŻ 60 MINUTOWY

BAZALTOWE GORĄCE KAMIENIE - RYTUAŁ 90 MINUTOWY

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY - MASAŻ 60 MINUTOWY

GORĄCA CZEKOLADA - RYTUAŁ 120 MINUTOWY

KINESIOTAPING - PLASTROWANIE DYNAMICZNE: 1, 2, 3 szt.

KLASYCZNY - MASAŻ 30 MINUTOWY

 

KLASYCZNY - MASAŻ 60 MINUTOWY

LECZNICZY - MASAŻ 30 MINUTOWY

LECZNICZY - MASAŻ 60 MINUTOWY

MAGICZNA ŚWIECA - MASAŻ 60 MINUTOWY

 

MODELUJĄCY - MASAŻ 30 MINUTOWY

MODELUJĄCY - MASAŻ 60 MINUTOWY

PAŁKI BAMBUSOWE - MASAŻ 60 MINUTOWY

PEELING SEZONOWY - PEELING 60 MINUTOWY

 

PEELING SEZONOWY VIP - PEELING 90 MINUTOWY

REFLEKSOTERAPIA STÓP - MASAŻ 30 MINUTOWY

RELAKSACYJNY - MASAŻ 30 MINUTOWY

RELAKSACYJNY - MASAŻ 60 MINUTOWY

 

RYTUAŁ RELAKSACYJNY - RYTUAŁ 90 MINUTOWY

SPORTOWY - MASAŻ 30 MINUTOWY

SPORTOWY - MASAŻ 60 MINUTOWY

STEMPLE ZIOŁOWE - RYTUAŁ 60 MINUTOWY

85 zł

60 zł

80 zł

110 zł

 

80 zł

130 zł

20 zł / 30 zł / 35 zł

60 zł

 

85 zł

65 zł

90 zł

100 zł

 

60 zł

80 zł

85 zł

85 zł

 

100 zł

60 zł

50 zł

80 zł

 

90 zł

60 zł

80 zł

100 zł

50 zł

35 zł

50 zł

80 zł

 

50 zł

110 zł

15 zł / 25 zł / 30 zł

35 zł

 

50 zł

40 zł

55 zł

85 zł

 

35 zł

50 zł

60 zł

70 zł

 

90 zł

35 zł

30 zł

45 zł

 

60 zł

35 zł

50 zł

80 zł


Ponadto świadczyny usługi z DOJAZDEM DO KLIENTA już od 55 zł w KRAKOWIE i OKOLICACH, szczegóły tel. 500 30 20 61. Serdecznie zapraszamy :)Współpracujemy oraz nawiążemy nowe relacje z HOTELAMI jak i HOSTELAMI, świadczymy również usługi KORPORACYJNE tj. masaż na stanowisku pracy.OPISY MASAŻY ORAZ RYTUAŁÓW:


4 Ręce (wkrótce) – luksusowy i efektywny masaż wykonywany przez 2 terapeutów jednocześnie, specjalnie dobrane techniki manualne, zaczerpnięte z masażu klasycznego jak i wschodnich rytuałów. Łączy właściwości relaksujące i energetyzujące. Zsynchronizowane ruchy dostarczają podwójnie silnych, niezapomnianych wrażeń i doznań regenerując siły psychiczne oraz fizyczne.


Aromaterapia – połączenie masażu ze skuteczną metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych, wywiera korzystny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne kojąc zmysły i odbudowując siły witalne organizmu.


Bańka Chińska - terapeutyczne działanie podciśnienia wywołane w bańce zabiegowej poprzez mechaniczne usunięcie z niej powietrza, co prowadzi do przekrwienia masowanych powierzchni. W zdecydowany sposób przyspiesza to pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii, szkodliwych toksyn zalegających w organizmie, likwiduje przemęczenie. Po masażu pozostaje uczucie rozluźnienia i przyjemnego ciepła. Masaż bańką chińską stosuje się jako element kuracji antycellulitowej.


Bazaltowe Gorące Kamienie - jest to masaż, który wykorzystuje gładkie, rozgrzane kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego. Masażysta podczas terapii używa kamieni o różnych kształtach i rozmiarach. Rozgrzane kamienie dostarczają kojące i relaksujące ciepło, docierające do tkanek położonych głęboko, powodują rozluźnienie mięśni, poprawiają ukrwienie i zmniejszają sztywność.


Drenaż Limfatyczny – polega na głaskaniu, pocieraniu i uciskaniu skóry w ten sposób, aby przepchnąć nagromadzony pod nią płyn, zapewnia również korzystny wpływ na wygląd fizyczny, poprawiając kondycje skóry, zmniejszając obrzęki spowodowane retencją wody, złym krążeniem krwi czy otyłością.


Kinesiotaping / Plastrowanie Dynamiczne - jest metodą terapeutyczną, wspomagającą proces usprawniania w wielu jednostkach chorobowych. Dodatkowym atutem tej metody jest fakt, że technika ta nie ogranicza ruchów w stawach i nie stanowi żadnej przeszkody w prowadzeniu dotychczasowego trybu życia. Podstawowe funkcje kinesiotapingu to przede wszystkim redukcja bólu, rozluźnienie napiętych mięśni, poprawa funkcji grup mięśniowych nadmiernie rozciągniętych oraz zwiększenie zakresu ruchu. Technika ta przyczynia się do likwidacji obrzęków limfatycznych poprzez usprawnianie krążenia krwi i chłonki. Plastry pomagają również w korekcji ustawienia stawów.


Klasyczny - masaż wykonywany częściowo lub całościowo przynoszący odprężenie psychiczne ale też rozluźnienie mięśni. Działanie jest bardzo szerokie. Do głównych efektów należą: rozszerzenie się naczyń skórnych, przez co poprawia się odżywianie skóry oraz znajdujących się w niej gruczołów, dochodzi do rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, następuje przyspieszenie przepływu krwi przez mięśnie, poprawia się dostarczanie substancji odżywczych i wydalanie produktów przemiany materii.


Leczniczy / Punktów Spustowych - masaż nakierowany na dolegliwości w obrębie kręgosłupa takie jak rwy, schorzenia krążka międzykręgowego, stenoza kanału kręgowego, kręgozmyk, konflikt dyskowo–korzeniowy lub dysbalans mięśniowy w obrębie kręgosłupa. Elementem tego masażu jest też praca na tzw. punktach spustowych (maksymalnych). Punktem maksymalnym określamy miejsce o szczególnej wrażliwości na ból. Punkty te mogą znajdować się we wszystkich tkankach zarówno w skórze, jak i tkance mięśniowej, łącznej czy okostnej.


Magiczna Gorąca Świeca – masaż relaksacyjny, wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m. in. masła Shea oraz olejków sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.


Modelujący - masaż jest połączeniem technik masażu klasycznego i delikatnego drenażu limfatycznego. Zastosowane w masażu kosmetyki wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i uelastyczniają skórę. Efektem jest poprawa przepływu limfy i krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, która dostarcza substancje odżywcze, a zabiera zbędne produkty przemiany materii, czyli w efekcie przyspiesza procesy przemiany materii. Masaż polecam osobom dbającym o zdrową i zgrabną sylwetkę.


Pałki Bambusowe – jest to relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusowych, które są rolowane po ciele. Szczególnie polecany na przemęczone i spięte mięśnie. Podczas masażu bambusami odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ponadto ruchy wykorzystywane w tym masażu mają korzystny wpływ na układ krążenia krwi i limfy.


Refleksoterapia Stóp – forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na obszary odzwierciedlające wszystkie okolice i narządy ciała. Rozprasza napięcie, relaksuje, odciąża organizm i w konsekwencji usuwa zmiany chorobowe. Pobudza tysiące zakończeń nerwowych w efekcie polepsza się praca układu nerwowego.


Relaksacyjny – polega na zmniejszeniu napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Stosuje się delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki masażu.


Sportowy - ten rodzaj masażu pomaga poprawić kondycję mięśni, przywrócić ich prawidłowe napięcie, zredukować zmęczenie oraz usunąć lub zapobiec powstawaniu zakwasów i kontuzji. Kto prowadzi aktywny tryb życia to może go stosować przed wysiłkiem jako uzupełnienie rozgrzewki, przygotowując w ten sposób aparat mięśniowo–więzadłowy do wzmożonego wysiłku fizycznego. Po wysiłku jest wykonywany w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Masaż usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przyspiesza krążenie limfy, a co za tym idzie zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni, szybciej usuwa zbędne produkty przemiany materii i wspomaga procesy regeneracyjne.


Stemple Ziołowe - masaż wykonuje się stemplami, czyli bawełnianymi woreczkami w kształcie bańki zawierającymi mieszankę leczniczych ziół. Bezpośrednio przed położeniem na ciało stemple są podgrzewane, dzięki czemu uwalniane są terapeutyczne właściwości ziół. Poprzez ciepło stempli i intensywny zapach wydzielający się podczas masażu osiąga się uczucie relaksu i odprężenia. Masaż stemplami poprawia krążenie krwi i limfy, pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny.


Twarz, Szyja i Dekolt - masaż stosowany w celach profilaktycznych i pielęgnacyjnych, poprawia krążenie krwi i limfy, stosowany regularnie przynosi niesamowite rezultaty w redukcji zmarszczek jak i ich powstawaniu.


OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU:


Zaburzenia czucia powierzchownego, choroby nowotworowe, temperatura podwyższona, przerwanie ciągłości skóry, zmiany dermatologiczne, żylaki, wady i choroby serca, tętniaki, ciąża, cukrzyca, zakrzepica żył głębokich, świeże zakrzepy, choroby zakaźne, ostre i podostre stany zapalne, zaburzenia krążenia obwodowego znacznego stopnia, krwotoki lub tendencje do ich występowania, wczesny stan po urazie, zapalenie szpiku kostnego z przetokami, czas menstruacji, choroba wrzodowa żołądka i jelit z krwawieniem, stany zapalne dróg żółciowych, kamica wątrobowa i nerkowa, pourazowe wylewy krwawe w stawach i mięśniach, osteoporoza, wysokie ciśnienie tętnicze, świeże blizny, III i IV stadium choroby Burgera, kamica nerkowa.


Wybierając się na masaż do Gabinetu SPA „Klub Kasi” oświadczam, że zapoznałam/-em się z przeciwwskazaniami do masażu oraz nie posiadam żadnych z nich lub biorę na siebie ewentualne konsekwencje. Odpowiedzialność za ewentualne zatajenie w/w stanów oraz jakichkolwiek innych poważnych stanów chorobowych i urazowych przyjmuje na siebie wraz z konsekwencjami. Czas masażu obejmuje przygotowanie oraz zebranie się klienta.

www.000webhost.com